Kategoria: Zawody kobiet

Marte Olsbu Roeiseland wreszcie zdecydowała. Norweżka będzie kontynuować karierę!

Marte Olsbu Roeiseland przez długie tygodnie trzymała w niepewności kibiców biathlonu na całym świecie. Ostatecznie Norweżka zdecydowała się na kontynuowanie swojej kariery, o czym poinformowała we wtorek w serwisie społecznościowym. – Jestem perfekcjonistką. Jeśli coś robię, robię to w 100 procentach – powiedziała w wywiadzie z norweską telewizją.

Czytaj więcej

Na zawsze w naszej pamięci. Oni skończyli karierę po sezonie 2021/2022

Parafrazując słynny cytat ze znanej gry komputerowej – czas płynie szybko, tak samo dla kibiców, jak i biathlonistów. Właśnie dlatego 36 zawodników i zawodniczek odczuło destrukcyjny wpływ czasu na ludzki organizm i powiedziało „pas”. Poniżej prezentujemy sylwetki zawodników, którzy po sezonie 2021/2022 definitywnie zakończyli biathlonowe kariery.

Czytaj więcej

TOP i FLOP #10: Kopiuj-wklej i finisz godny mistrza

Popatrz Grażynka, jak ten czas leci. Niedawno listopad, otwarcie w Oestersund, potem święta, powrót do Oberhofu, Pekin i już Oslo. I sezon 2021/2022 za nami. Nie oznacza to jednak, że ostatni weekend biathlonowej rywalizacji był pozbawiony jakichkolwiek emocji. Bez trudu wskazaliśmy nominacje do naszego notowania TOP i FLOP. Dlatego warto się w niego wczytać, bo następny dopiero w listopadzie.

Czytaj więcej