Kategoria: Zawody mężczyzn

IBU podtrzymuje swoją decyzję. Biathloniści z Rosji i Białorusi nie wystartują w żadnych zawodach!

Na początku marca tego roku Międzynarodowa Unia Biathlonu (IBU) wykluczyła zawodników z Rosji i Białorusi z udziału w organizowanych przez siebie zawodach. We wtorek decyzja ta została podtrzymana, co oznacza, przedłużenie zawieszenia do czasu następnego Kongresu.

Czytaj więcej

Na zawsze w naszej pamięci. Oni skończyli karierę po sezonie 2021/2022

Parafrazując słynny cytat ze znanej gry komputerowej – czas płynie szybko, tak samo dla kibiców, jak i biathlonistów. Właśnie dlatego 36 zawodników i zawodniczek odczuło destrukcyjny wpływ czasu na ludzki organizm i powiedziało „pas”. Poniżej prezentujemy sylwetki zawodników, którzy po sezonie 2021/2022 definitywnie zakończyli biathlonowe kariery.

Czytaj więcej

TOP i FLOP #10: Kopiuj-wklej i finisz godny mistrza

Popatrz Grażynka, jak ten czas leci. Niedawno listopad, otwarcie w Oestersund, potem święta, powrót do Oberhofu, Pekin i już Oslo. I sezon 2021/2022 za nami. Nie oznacza to jednak, że ostatni weekend biathlonowej rywalizacji był pozbawiony jakichkolwiek emocji. Bez trudu wskazaliśmy nominacje do naszego notowania TOP i FLOP. Dlatego warto się w niego wczytać, bo następny dopiero w listopadzie.

Czytaj więcej