Kategoria: Imprezy mistrzowskie

Łatypow: Dziękuję tym, którzy mnie wspierają

Bardzo trudne chwile przeżywał od ostatniej wizyty na strzelnicy podczas biegu sztafetowego Eduard Łatypow. Dwie karne rundy pogrzebały szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu przez rosyjską drużynę. Na szczęście Łatypowowi udało się obronić brązowy medal. Rosjanin w wywiadzie odniósł się do całej sytuacji, a także lawiny nieprzychylnych komentarzy, jakie wylały się w jego kierunku w social mediach.

Czytaj więcej

Eduard Łatypow: Nie miałem zbyt dużo sił na ostatnim okrążeniu

Eduard Łatypow w biegu pościgowym sięgnął po swój pierwszy indywidualny krążek na imprezie rangi mistrzowskiej. Rosjanin nie krył radości i wdzięczności za to, jak wiele osób pomogło mu dotrzeć do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Łatypow w swojej wypowiedzi podkreślał, jak prawdziwą rodziną jest biathlonowe środowisko.

Czytaj więcej

Bracia Boe: Razem jesteśmy silnym zespołem

Johannes Thingnes i Tarjei Boe jako pierwsi bracia w historii Zimowych Igrzysk Olimpijskich stanęli na podium indywidualnych zawodów. Dla pierwszego było to pierwsze olimpijskie złoto w sprincie, dla drugiego – pierwszy olimpijski medal w konkurencji indywidualnej. Nic więc dziwnego, że bracia nie kryli emocji i nie szczędzili sobie komplementów.

Czytaj więcej